1 Nazadnje urejal Anžej (18.01.2005 22:47)

Tema: Srečanje klepetalničarjev

Na pobudo Dreamboxerja odpiram novo temo in vas vse vabim na srečanje klepetalničarjev in računalniških zanesenjakov v prireditveni center. Predlagam, da se dobimo v sredo (26.1.) ob 19.uri (popravljeno). Prosim da malo namignete koliko, kdo, če sploh kdo, bi prišel. Če ne morete ob tem terminu pa kdaj drugič saj verjamem, da ne bo zadnjič.

Vabljeni vsi po vrsti - da ne bo kdo mislil da je to samo za računalniške zasvojence wink Pa malo razmislite o čem bi tekla beseda - kleptalnica, računalniški problemi, dl filmov, kak rač. tečajček postavljanja spletnih strani...

2

Re: Srečanje klepetalničarjev

Malo sem se prenaglil. To sredo imam ene neodložljive obveznosti. A bi šlo raje kak drug dan? Recimo četrtek .

Sorry v četrtek pa jez ne morem, prav rad pa bi,da se srečamo in vsak nekaj pove....

Like a Bull in Chinese.

Kot sem že rekel zgoraj-toti teden delam popoldne,tak da ne morem,bi pa z veseljem prišel,če bi lahko! Če se vam torej ne bo izšlo toti teden,bi bil zelo vesel,če bi se dobili naslednji teden,ko bom mel popoldne čas!;)

5

Recimo torej naslednjo sredo ob 19. uri.

Ni blema z moje strani! smile

Z moje strani tudi ni ovir wink upam pa , da se bo oglasil še kdo drug, da nebomo sami trije sad

Like a Bull in Chinese.

Tudi jaz se bom mogoče kaj oglaso tam, če bo le cajt!;)

No vredi! Mislim da sem fraj in bom tudi jaz prešel pokukat internetne molje da se v živo pomenimo! smile

LUKA

10

Mogoče se oglasim tudi jaz, ker se mi zdi to dobra ideja, pa da nas bo več. Drugače pa sem bolj opazovalec na klepetalnici.

Kaj zaj,jutri vela ne?Se vidimo ob 19.uri!;)

12

Jo, jaz pridem.

Tak pa smo se dobili, blo nas je teko, da vsi niti placa nismo meli za sedet big_smile

V glavnem fajn je blo, upam da ni blo zodnič.

Like a Bull in Chinese.

Ja  mormo se še dobit,pa pred tem opredelit temo,na katero bomo debatirali!

15

Dreamboxer je napisal:

Tak pa smo se dobili, blo nas je teko, da vsi niti placa nismo meli za sedet big_smile

V glavnem fajn je blo, upam da ni blo zodnič.

zodnič = zanič ???

tako je

Like a Bull in Chinese.

17

Moram priznati : zanimive besede smile

Pardon sem na hitro prebral: zodnič je zadnjič. sicer pa nebi blo slabo, če bi naredili kakšen slovar Lovrenškega jezika big_smile

Like a Bull in Chinese.

19

ej sam res bi blo fajn če bi napravli kak lovrenški slovar....

20

Dokler se kak kerlc ne loti pisanja slovarja (ej, mogoče pa v klepetalnici odpremo eno novo temo kot ta slovar), predlagam uporabo lovrenških vislic, ki jih je spisal naš domoljub Ožbej.

Drugače pa sem že v okviru tega našega srečanja mislil predlagati, če bi se kdaj dobili na kakem konkretnem tematsko obarvanem srečanju = delavnici. Jaz imam recimo kar nekaj izkušenj s postavljanjem spletnih strani in če koga zanima bi mu lahko kaj povedal. Kdo drug bi lahko organiziral kak špil...

P.S.:  S pošiljanjem slik preko telefona v klepetalnico mi še vedno ne gre. Oz. adminu našega strežnika smile