1

Tema: Pizzicato

A se je kdo poglobil v Siolovo reklamno kampanjo za Pizzicato - http://storitve.siol.net/paketi/pizzicato/ ?

Sem skušal preko spletnih strani svoj obstoječi paket (ADSL 1.024 / 256 kbit/s za fizične osebe) 'podgraditi' v enega od Pizzicato paketov, ker ne rabim take hitrosti pa še malo prišparal bi. Pa mi spletni obrazec prijazno pove da je možna samo nadgradnja paketa na višje hitrosti (2048, 4096).
V čem je finta, šmenta? Jih je kdo že klical?

2

Re: Pizzicato

Glede na to, da ni možna poljubna nadgradnja Pizzicato paketov na višje hitrosti, potem tudi v obratni smeri ni "možno". Sklenil si paket za 24 mesecev, torej je Siol na boljšem, če paket prekineš in kupiš na novo Pizzicato. Pač fore "velikih" sad Jaz sem se že pred časom odločil, da bom najverjetneje vzel kakšno "Air" varianto (npr. Amis air Triple play). Če ne bo predrago!

Sem pa v prejšnjem tednu dobil nekaj neuradnih informacij iz Telekoma, kako nadgrajujejo centrale na več ISDN in ADSL naročnikov na račun, da imajo oddaljeni naročniki več težav (beri nedelovanje ali manjše hitrosti). V Lovrencu, da ne bo pomote! Sem namreč raziskoval en problem nedelovanja, ki se vleče že mesece.

Lp, Peter