1

Tema: Prehod na novega ponudnika

Odločam se za prehod na enega Amisovih paketov interneta. Me zanima če je kdo v Lovrencu že prešel s Siola na Amis ali pa je čisto na novo vzel Amisov paket. Kako dolgo je trajalo da so priklopili, je bilo vmes kaj 'mrka', so kakšni izpadi...

2

Re: Prehod na novega ponudnika

Čisto na novo sem vzel Amisov internet. Na priklop pa nisem čakal več kot 5 dni. Občasno so vmes kakšni izpadi, vendar ga zdaj že dolgo ni bilo. Kar vredu dela!

Judine mu krvi!

3

Mi smo tudi vzeli enega od amisovih paketov. Priklopit so prišli v roku enega tedna. Meni dela vredu in trenutno (v slabih dveh mesecih) brez izpadov.

Pridni ne pridejo nikamor, pogumni povsod.

4

mi pa smo prešaltali na Triero. aja, če ne veste, smo se selili na lepše. kar pa se prenosov tiče - 5x hitrejše in še cenejše kot siol/adsl. lep pozdrav v lovrenc! še vedno vas berem!

5

Zaenkrat se je siol pri meni umiril smile Lepo konstantno dela , že dolgo ni bilo izpadov smile Tak da zaenkrat še ne mislim menjat ampak samo še povečat linijo smile

smile Kuj Neka smile

6

Sem šel na Amisov tamali paket, ker doma ne rabim tolikšne pasovne širine. Pa opažam ob večernih urah, da so težave z vzpostavljanjem povezave. Čez da recimo še niti enkrat ni bilo problema, po 19. uri pa skoraj obvezno zavrne povezavo z razlago da user/geslo ni pravilno (pa je seveda vedno isto - shranjeno) in po par klikih 'ponovno' le vzpostavi povezavo. Se to dogaja še komu ... da ne gnjavim na Amisu.

7

Anžej je napisal:

Sem šel na Amisov tamali paket, ker doma ne rabim tolikšne pasovne širine. Pa opažam ob večernih urah, da so težave z vzpostavljanjem povezave. Čez da recimo še niti enkrat ni bilo problema, po 19. uri pa skoraj obvezno zavrne povezavo z razlago da user/geslo ni pravilno (pa je seveda vedno isto - shranjeno) in po par klikih 'ponovno' le vzpostavi povezavo. Se to dogaja še komu ... da ne gnjavim na Amisu.

Da nem Amisu krivice delal, vzrok za zgornji problem je pri meni wink Ko ugasnem računalnik namreč izklopim tudi stikalo razdelilca na katerega je priklopljen modem - in ko vse skupaj prižgem nazaj, rabi modem več časa da se postavi nazaj kot računalnik...

Anžej je napisal:
Anžej je napisal:

Da nem Amisu krivice delal, vzrok za zgornji problem je pri meni wink Ko ugasnem računalnik namreč izklopim tudi stikalo razdelilca na katerega je priklopljen modem - in ko vse skupaj prižgem nazaj, rabi modem več časa da se postavi nazaj kot računalnik...

Jaz mislim, da je najbolj enostavno, da si nabaviš en "poceni" router. Tako boš imel stalno povezavo in dober firewall sploh, če se odločiš za router, ki deluje na linux.

Like a Bull in Chinese.