1 Nazadnje urejal bossko1978 (20.02.2014 01:26)

Tema: Spoznavanje novih ljudi in predstavitev Lovrenca na družbenih omrežjih

Lepo pozdravljeni

Sem vaš sokrajan iz Činžata, ter me zanima, koliko vas zanima promoviranje in predstavitev svojih dejavnosti, krajev na družbenih omrežjih, kot je na primer Facebook, Twitter.

V Sloveniji že 3leta obstaja novo družbeno omrežje Sitetalk, ki nam ponuja nekaj več kot Facebook, Twitter. Sitetalk je brezplačen, tisto kaj več ponuja pa je:
- lokalna ponudba ( pri nas poznamo veliko takih strani, Kuponko, 1 na dan), na tej strani se lahko slovenski in ljudje po svetu, ki imajo svoj SP, podjetje, brezplačno oglašujejo, uporabniki pa po nižjih cenah kupijo te izdelke, ali storitve, podjetnik pa na licu mesta dobi svoj denar za svoj izdelek, storitev
- dražbe
- igre, ter igre v medvalutnem trgovanju ( za pravi denar)
- in še mnogo več

Če je koga zainterisirala stran je tukaj povezava za brezplačno registracijo www.sitetalk.com/bossko1978
Lahko pa pišete na moj email: bossko1978@gmail.com

Lep pozdrav, Bossko

2 Nazadnje urejal Mirijam (21.02.2014 01:44)

Re: Spoznavanje novih ljudi in predstavitev Lovrenca na družbenih omrežjih

Reklama za družbeno omrežje s piramidalnim sistemom organizacije in mreženjem - člani iščejo nove člane zaradi želje po čim večjem zaslužku?

3 Nazadnje urejal bossko1978 (21.02.2014 04:59)

Re: Spoznavanje novih ljudi in predstavitev Lovrenca na družbenih omrežjih

Mirijan, da te malo poučim. Druzbena omrezja niso bile piramidni sistemi, tej je facebook tud piramidni sistem.
Kot drugi primer piramidnega sistema so nase sluzbe, mi delavci, nad nami sefi, nad njimi sefi proizvodnji, managerji, na vrhu direktor. Nasa placa nikoli ne presega place sefa.
Kot tretjič piramidni sistemi (PS)nimajo proizvodov ne storitev, take da če vlagamo v PS, ne dobimo ne produktov ne storitev in je ilegalno.
Kot drugo na Sitetalku se ne služi denarja, na nobenem družbenem omrežju se ne sluzi denarja, če pa je druzbeno omrezje povezano s drugim podjetjem, preko se financira in gradi druzbeno omrezje, pa po vsej verjetnosti model mreznega marketinga, ter kot poslovni clan, dobiš za svoj vlozek produkte ali storitve.
Ljudje se moremo navaditi da ne beremo bloge, forume, ker tam predavajo samo pametnajovici, kot da bi frizer predaval o popravljanju avta, ali o srcni operaciji.

Hvala

Re: Spoznavanje novih ljudi in predstavitev Lovrenca na družbenih omrežjih

Moj namen ni prepričevanje ljudi, da se brezplačno vpišejo in koristijo Sitetalk, ali da je poslovni partner.
Dajem vam priložnost da spoznate novo družbeno omrežje, da greste mogoč kaj ceneje pojest, popit, ali kaj drugega.

Men je všeč Sitetalk, pa ne govorim zato ker sem solastnik njega, ampak ni toliko čudnih ljudi, kot na Facebooku, kjer že pišejo kdaj jejo, kdaj serjejo...:), ter tudi večja zaščita in zasebnost je, ne vdirajo mi noter, kot na Facebook, ne more se mi zgodit, da je kakšna moja slika objavljena kje drugje.
Privoščimo pa si tudi čage, kjer preko Sitetalk dealsov ceneje jemo in pijemo, zakar ne rabiš imeti kreditne kartice, ampak na strani kupiš kupon za popust za nekaj centov, evrov (cene so v Sitetalk kreditih - Sitetalk notranja denarna valuta), kredite pa si prislužimo s aktivnostjo na Sitetalk strani, tako da nalagamo slike, komentiramo delimo objave......

Moj namen je ljudem povedati za priložnost, če pa jo izkoristi pa njegova odločitev, tak je vedno v življenju.

Lepo se imejte, sokrajani

5

Re: Spoznavanje novih ljudi in predstavitev Lovrenca na družbenih omrežjih

bossko1978 je napisal:

ter tudi večja zaščita in zasebnost je, ne vdirajo mi noter, kot na Facebook

Tole pa me je nasmejalo v tem deževnem jutru smile

6 Nazadnje urejal Mirijam (22.02.2014 22:00)

Re: Spoznavanje novih ljudi in predstavitev Lovrenca na družbenih omrežjih

Članka na netu na to temo - vsakdo naj sam po zdravi pameti presodi, zakaj gre pri stvari: wink

http://www.financnitrgi.com/radar/unaic … et-prevara

http://www.finance.si/316132/Razkrivamo … u%C5%BEkov

7

Re: Spoznavanje novih ljudi in predstavitev Lovrenca na družbenih omrežjih

Joj, zdaj pa bomo brali na dolgo in široko kako stvar sploh ni takšna. Sem lani poleti "uspel" poslušati eno takšno prepričevanje pri malici, kjer se je pridružila oseba iz tega združenja. Imel sem uničeno malico in nadaljevanje dneva.

Re: Spoznavanje novih ljudi in predstavitev Lovrenca na družbenih omrežjih

Iz zadnje povazave.
Izjavo je dal Frank Rickets, sedanji izvršni direktor CEO:
Kaj torej sploh so ti skrivnostni OPC? OPC člani Unaica prejmejo kot nekakšno darilo po tem, ko z nakupovanjem izdelkov v okviru spletne trgovine SiteTalk in Unaico zberejo določeno število točk, ki jih Unaico imenuje Business Value (BV). Gre za nekakšno nevtralno enoto, ki je zamenljiva za resnično valuto - evro. Menjalni tečaj enega BV je en evro. In kako OPC vidi podpredsednik Unaica Ricketts? "OPC so brezplačni in ničvredni, nimajo nikakršnih pravic, ne do dobička, glasovanja, pomenijo zgolj priznanje za uspeh pri prodaji.

Z OPC nagradimo svoje prodajalce; člani na višjih ravneh, ki ustvarijo nadpovprečno število BV, pa celo dobijo Rolexovo uro, ček za 100 tisoč evrov, 300 tisoč evrov vredne vile na Tajskem," pojasni Ricketts in še posebej poudari, da OPC nikakor niso finančni instrument. To naj bi celo potrdilo 37 odvetnikov iz različnih držav, med njimi tudi ljubljanski odvetnik Goran Kanalec, pa tudi slovenska agencija za trg vrednostnih papirjev (ATVP), večkrat poudari Ricketts.

Na ATVP so pred časom, potem ko so proučili dokumentacijo, ki jo je poslal Unaico, res umaknili svoje opozorilo pred naložbami v Unaico, z razlago, da nadzirajo zgolj družbe, ki opravljajo investicijske storitve in posle. Unaico torej tega po njihovem mnenju očitno ne počne.

Ničvredni, a mamljivi OPC

Kakorkoli, zanimivo je, da podpredsednik Unaica Ricketts večkrat poudari, da so OPC, ki jih podarjajo svojim članom, ničvredni, po drugi strani pa so njihovi člani prepričani povsem drugače. Ti jih namreč živahno kupujejo in prodajajo, in sicer na notranjem trgu, ki ga prav tako organizira kar Unaico sam, v okviru svoje spletne strani. "To počnejo člani med seboj, mi (menedžment, op. a.) pa jih nikoli nismo kupovali ali prodajali," pojasni Ricketts.

Re: Spoznavanje novih ljudi in predstavitev Lovrenca na družbenih omrežjih

Jaz sem tudi imel te OPC Sitetalka, ampak sedaj so delnice na Ciprski borzi Sitetalk-Global digital services (ST-GDS), so malo vredne, ampak od septebra 2013- sedaj so zrasle iz 0,001 na 0,15€.

Ne bom uporekal vam, vam dam čisto prav, vsak ima svoje mnenje, in tudi je tak prav, ampak podjetje se še lahko tak trudi, so/smo krivci ljudje, ki ne povedo resnice, in napihnejo stvar, da bo nekdo zasluzil milijone, medtem ko bo si doma jajce čohal, ali pa sliši nekaj, pa misli da že vse ve, kot da mi kdo poslusal mehanika, o popravljanju avta, pa bi že čez dan vedel, kak se avto popravi.
V življenju se je treba izobraževati, ne samo za delo, ki ga opravljamo, tudi na osebnostni ravni.

Kaj pa pozitivne strani, nisi nič našla, ali iščeš samo slabe. Povprašaj strica Google-a a slabih lastnostih tudi za druge strani, podjetja.

Sitetalk/OPN je bil sponzor azijske nogometne šole v sodelovanju s ac milan
http://youtu.be/sdzyJL56g8Y
Sponzor miss bikini
http://youtu.be/1zYWYf-5e8c
Sponzor rokoborbe v budimpesti 2013
http://youtu.be/48iBC1Q4tWo

Sitetalk care humanitarna organizacija
http://youtu.be/MCfTqVqJwxI

Lepo se imejte

10

Re: Spoznavanje novih ljudi in predstavitev Lovrenca na družbenih omrežjih

Odgovori po predvidevanjih smile Seveda ljudje vidimo najprej slabe strani. Ker če bi bile samo dobre, potem bi bili danes vsi milijonarji. Tako pa milijonar postane nekaj ljudi na vrhu, vsi ostali pa garajo za njih.

Kar pa se tiče sponzoriranja: samo pranje denarja. In govorjenje, kako delujejo v splošno korist.