1

Tema: Izgubljen pes

Že dva dni se po našem kraju "sprehaja" črn, kratkodlak štirinožec, z ovratnico.
Nisem sigurna ali je labradorec, velikost je takšna, kuža je prijazen. Lepo bi bilo, da
ga lastnik poišče in bolj popazi na njega. Sprehaja se okrog "Jelenčka", Gornjem in Spodnjem trgu. Upam, da ga ni kakšen brezsrčnež odvrgel za vikend s sporočilom"naj ga ima kdor hoče"....

Re: Izgubljen pes

Kako porezan? Sem mislila, da je že na varnem. Naj tisti, ki ga sreča, najde pokliče azil, ali pa naj nekdo pove kako se naj ravna v takem primeru,

3 Nazadnje urejal gojzer44 (04.03.2011 11:35)

Re: Izgubljen pes

mali_hartman je napisal:

včeraj se je pes pojavo pri šoli in je porezan na obrazi :S

Od kdaj ma pa pes ksiht? omg...

LUKA

4

Re: Izgubljen pes

Psa bo treba ulovit in mu pomagat!

(Luka, ti se pa tut vtakneš v nepomembnosti, ej.... pa bistvo zgrešiš.)

5

Re: Izgubljen pes

Danes zjutraj je od doma pobegnila črna labradorka, ki sliši na ime Jona. Okoli vratu ima vijolično ovratnico (če je že ni izgubila) s svojim imenom in tel. št. lastnika. Psička je zelo prijazna in mirna. Če jo je kdo videl prosimo, da jo pokliče k sebi in javi na tel. št.: 041 885 736, da jo pridemo iskat.
Hvala.

6 Nazadnje urejal gobica (01.08.2011 10:22)

Re: Izgubljen pes

Kljub namigu, za katerega se še enkrat zahvaljujem, je nismo našli. Očitno pa je bilo domotožje prehudo in je ponoči pot domov našla sama.
Akcija iskanja se tako lahko preneha big_smile

7

Re: Izgubljen pes

Si je pač privoščila malo izleta v neznano in potem hajd nazaj domov.
Sem tudi jaz vesela, da je prišla nazaj, upam, da je niste "prehudo" kaznovali.

8

Re: Izgubljen pes

terna je napisal:

Sem tudi jaz vesela, da je prišla nazaj, upam, da je niste "prehudo" kaznovali.

Hvala. Tudi mi smo je bili veseli. Nismo je kaznovali, kajti kolikor vem, bi moral psa pohvalit, ko pride nazaj domov, ker potem ve, da je to dobro, da se vrne. V nasprotnem primeru jo bo strah priti domov. Vzeli smo jo iz azila pred dvema letoma in kolikor zgleda, je zaradi svojih pobegov tudi tam pristala. Nismo pa je vzeli za to, da bi jo tepli. Je preveč mirna, pridna ... Pobege ima pač v krvi. big_smile Pomeni, da se bom tu in tam javila s postom "Iščem ...", "Spet iščem ..." big_smile

9

Re: Izgubljen pes

Kar nekaj takšnih lastnikov kužkov poznam, ki svoje kužke kaznujejo, če gredo včasih malo po svoje.In tudi, če jim poveš, da se tako psa ne vzgaja, imajo potem polno izgovorov.
Če se boš-ste s kužkom dosti ukvarjali vam bo to ljubezen sigurno vračala in vam zaupala.
Res pa je, da se to ne zgodi "čez noč", samo treba je vztrajati in biti dosleden.
Želim še mnogo prijetnih in srečnih druženj.

10 Nazadnje urejal gobica (02.08.2011 15:04)

Re: Izgubljen pes

terna je napisal:

Kar nekaj takšnih lastnikov kužkov poznam, ki svoje kužke kaznujejo, če gredo včasih malo po svoje.In tudi, če jim poveš, da se tako psa ne vzgaja, imajo potem polno izgovorov.
Če se boš-ste s kužkom dosti ukvarjali vam bo to ljubezen sigurno vračala in vam zaupala.
Res pa je, da se to ne zgodi "čez noč", samo treba je vztrajati in biti dosleden.
Želim še mnogo prijetnih in srečnih druženj.

Se popolnoma strinjam. Psička tudi živi z nami v stanovanju, sicer pa je, če je le lepo vreme, veliko zunaj pred hišo ali na skupnem sprehodu. Žal pa imajo labradorci radi svoje potepe ...

11

Re: Izgubljen pes

Zopet je šel na potep mlad črn labradorec. Sprehaja se po Mariborski cesti in upam, da ga ni kdo  namerno zapustil. Če ga kdo pogreša, ga naj pride iskati.

12

Re: Izgubljen pes

Ker je bila že dolgo doma in ji je postalo dolgčas, je tako po dolgem času spet pobegnila črna labradorka, ki sliši na ime Jona. Okoli vratu ima vijolično ovratnico (če je že ni izgubila) s svojim imenom in tel. št. lastnika. Psička je zelo prijazna in mirna. Če jo je kdo videl prosimo, da jo pokliče k sebi in javi na tel. št.: 041 885 736, da jo pridemo iskat.
Hvala.

13

Re: Izgubljen pes

Iz Mislinje so zjutraj na šolo dobili klic, da se je izgubila črno-rjava ovčarka, ki sliši na ime Tara. Je čipirana. Če jo je kdo videl v Lovrencu, naj javi v tajništvo šole, kjer imamo telefonsko številko lastnice.