1

Tema: Srečanja motoristov

Jutri ob 16:00 - nedelja ob 2:00
Kavarna Santé Lackova cesta 75

Sobota 4.6.
od 16h do 02h

--------------------------------------------------------------------------

- Srečanje lastnikov cestnih motorjev
- Predstavitev motoristične in navtične opreme (Moto-Nautika)
- Modna revija (Modno akademski ustvarjalni studio Dinamika)
- Life Air-Brush motorja

- Predstavitev Slackline

--------------------------------------------------------------------------

- House music by Al Passid in D'Furious

--------------------------------------------------------------------------

Sponzorji:

Moto-Nautika
Modno akademski ustvarjalni studio Dinamika
Net FM
Heineken
Fotoplus
Avtopralnica Radvanje

--------------------------------------------------------------------------

Info in rezervacija miz
040 546 154

Kavarna Santé
Lackova cesta 75
2000 Maribor
http://www.shrani.si/f/j/DE/Gt7l3mA/burnout.jpg

2

Re: Srečanja motoristov

Ta vikend:

http://www.mk-kurent.si/

Lep pozdraV

3

Re: Srečanja motoristov

Danes, jutri in v nedeljo:

http://mk-goldhorn.com/flajer.html

Lep pozdraV

Re: Srečanja motoristov

Pozdravljen!
Kaj v lovrencu še obstaja klub motoristov ker od srečanja ni nobenega odziva.

Re: Srečanja motoristov

Ja fajn bi blo, da bi se zmenli pa šli na kako turo kam...

6

Re: Srečanja motoristov

SeriousSam je napisal:

Ja fajn bi blo, da bi se zmenli pa šli na kako turo kam...

Iz zapisnika UO:
Septembra bi bila zaključna vožnja. Za točen kraj in datum se bomo dogovorili kasneje.

Lep pozdraV

Re: Srečanja motoristov

Ne vem kaj je z nami vsemi saj kolk je znano bi nas naj bilo okoli 40 ko se pa gre na vožnjo pa ni nikogar naj mi kdo to razloži zakaj tako!
Treba je odpret temo saj kot klub se moramo družit ne pa da se držimo vsak zase potem je klub samo na papirju.Se je pa tudi  reklo da se bomo dobivali v prostorih prireditvenega tudi to je padlo v vodo.

To se pravi zaključna vožnja septembra kaj pa pol?

                                                                                  Lep pozrav

8

Re: Srečanja motoristov

Ne razumem,  zakaj samo jamrate. Vodstvo društva je organiziralo 4 ture. Na prvi turi nas je bilo 9. (Iverčko jezero) Za drugo predvideno turo po Jadranu smo mesec dni prej zbirali prijave, da rezerviramo bivanje, pa ni bilo odziva (prijavljena samo dva motorista) , 3 tura na Madžarsko. Šlo jih je samo 5 motoristov, nihče drugi se ni prijavil.  4 tura na Golico nas je šlo 5 motoristov. 

Ali je še potem smisel kaj organizirati. Ustvarili smo spletno stran, kjer lahko vsak član društva poda svoje predloge. Redno jo prebiram in nisem zasledil nobenega predloga.

Navsezadnje še,  ko smo v vodstvu društva organizirali žegnanje motoristov na domačem terenu je bilo drugih motoristov,  ki niso člani kluba več kot nas. Ne vem zakaj potem jamrate. Da bi se vozli po Lovrencu ???

Rajši bi videl, da na naši spletni strani objavite kakšen predlog in ga bomo z veseljem preučili.

Lepo vas prosim, če ima kdo kakšen predlog naj ga iznese, to sem že napisal na naši spletni strani, ki je namenjena za izmenjevanje predlogov. Pred nami so še lepi vikendi. Zaključna tura pa kolko sem se pogovarjal z našim predsednikom  tudi bo in upam, da boste takrat prišli.  L.P

Re: Srečanja motoristov

No  no to pa že ni jamranje če sem napisal naj mi nekdo razloži meni pa to zanima!
Drugje so pa bolj organizirani


                                                                              LEP POZDRAV

10

Re: Srečanja motoristov

Kak ni to jamranje, če pa si vedno nekje zadaj ???. Kupi si novi motor..... Hondo npr. Če te še kaj zanima me pokliči, pa grema na pir, ti bom vse raložil. Moraš pa ruzumet, da smo šele prvo leto, drugi pa so že več let skupaj. Če nebi tolko v Celje na jago hodil, bi ti lahko več povedal !!! L.P

Re: Srečanja motoristov

Vsaj na foromu se nekaj dogaja tongue

Re: Srečanja motoristov

Glede motorjev ne gledat preveč TV!
Kak je naslov spletne strani ki obstaja?


                                           L.P

13

Re: Srečanja motoristov

Spoštovani MOTORISTI!!!

Klub motoristov JEZERNIKI za vse člane in nečlane oz. simpatizerje v mesecu Septembru organizira tri dnevno turo po Jadranu. Odhod je predvidoma dne 16.09.2011 in povratek 18.09.2011. Spali bomo v kraju ČERVAR pri Poreču, kjer bodo organizirane sobe v več apartmajski zgradbi. Cena nočenja za individualno dvoposteljno sobo je 20 €.  Če si jo deliš z nekom, ki ti je blizu je cena manjša.    Samo ne zaj vsi????.

Iz Červarja lahko gremo na več destinacij ( KRK, Vrsar in okolica ...) po dogovoru.  Za prehranjevanje poskrbljeno, sklenjena pogodba z Laškim in Karlovačkim.

Peljali se bomo po lokalnih, magistralnih cestah vse do Primorske, tako da vinjet ne rabite.

Vsi, ampak res vsi (še posebej motoristke) vljudno vabljeni, da se zberemo dne 08.09.2011 ob 19.00 uri  na prireditvenem prostoru, kjer bomo pobirali prijave in rezervacije za prenočišča, ter vam nudili konkretnejše podatke o sami turi.

V imenu organizatorja Conti-Bobi.  Lep pozdrav
P:S OBRITI,  javi mi,  če si prebral, da ne bo potem spet kakšnih vprašanj, godrnjan.....

Re: Srečanja motoristov

Kaj ni komentarja na turo po jadranu?

15

Re: Srečanja motoristov

Spoštovani kolegi!
Jutri v četrtek 8.9.2011 ob 19.00 uri imamo na prireditvenem prostoru sestanek kluba motoristov Jezerniki. Prosim vas da se sestanka udeležite vsi člani , tudi tisti, ki nimate želje za turo po Jadranu. Govora bo namreč tudi za piknik 24.09.2011. L.P Bogdan

16

Re: Srečanja motoristov

Spoštovani MOTORISTI!!!

V petek 16.09.2011 ob 8.00 uri izpred Jelenčka zbor in odhod motoristov na obalo-Červar. Ena skupina gre popoldan. Za vse ki se nam še želite pridružiti v informacijo. Cena nočnine v Červarju ugodna cca. 15 € na posameznika. Vrnemo se v Nedeljo 18.09.2011. Za tiste, ki se nam ne morete pridružiti v petek, se nam lahko pridružite kasneje. Organiziranih še kar nekaj aktivnosti na obali, ki pa naj ostanejo presenečenje. Zagotovo pa bo pestro.

Glede občnega zbora in piknika se bomo pogovorili v torek 13.09.2011 ob 19.00 uri na prireditvenem prostoru. Prosim pridite vsi člani kluba motoristov Jezerniki, ker je drugače nesmiselno nekaj organizirati, če nismo v večini. Vsak ki bo to sporočilo prebral, naj še obvesti ostale kolege, ki mogoče tega obvestila ne bodo videli. Žal nimam mailov od vseh, da bi lahko posredoval obvestilo. Upam pa, da berete našo spletno stran. Prosim za resnost!!! L.P Bogdan

Re: Srečanja motoristov

Spet se oglašam conti!
V lovrencu resnost to je pa kot bi zadel na loteriji saj  od 37 članov kolk jih je v lovrenškem klubu jih ne moreš dobiti deset da bi lahko kaj organiziral to sem se prepričal na zadjem sestanku in ni mi teško napisat dajte kolegi motoristi pridite 13,9 2011 ob 19 uri kot je napisal conti in pokažite resnost.

MOTORISTIČNI POZDRAV SE VIDIMO

18

Re: Srečanja motoristov

http://sites.google.com/site/mkpackenstein/

Lep pozdraV

19

Re: Srečanja motoristov

V nedeljo, 8.4.2012 ob 9:30 dopoldan, če ne bo deževalo:

http://www.motosvet.com/scene/index.php … p;cid=1981

https://www.facebook.com/pages/MK-Kelti/106505336039584

Lep pozdraV

20

Re: Srečanja motoristov

Če v nedeljo ne bo deževalo:

http://www.motosvet.com/scene/index.php … p;cid=1971

Lep pozdraV