1

Tema: Digitalna satelitska televizija

SEEMORE

Za tiste, ki me poznate prav gotovo veste, da sem "satelitski entuazist".


Zdaj lahko s ponosom napovem, da dobim tudi Slovenci svoj prvi paket digitalnih programov, ki bodo oddajali preko satelita Hot Bird 13° vzhodno!

Torej da malo bolj podrobno opišem zakaj gre:
Slovensko hrvaški ponudnik digitalnih satelitskih programov OIV Zagreb (do sedaj oddajajo v tem paketu HTV1,2, HTV PLUS in še nekaj Italijanskih komercialnih postaj) se je odločil, da pripravi 8 novih tematskih programov za svoje uporabnike.
Na transponderju 12.520 Vertikalno, symbol rate 27500, FEC 3/4 bomo tako od 15.01.2005 do 01.02.2005. Lahko spremljali programe s Slovenskimi podnapisi HBO, ROMANTICA in REALITY TV s hrvaškimi podnapisi bo moč spremljati še HALLMARK  otroški program JETIX(včasih FOX KIDS) ter 24 ur erotičnega programa PRIVATE GOLD Na transonderju 12.558 vertikalno, symbol rate 27500, FEC 3/4 Pa še športna programa EUROSPORT in EUROSPORT 2


Za več informacij obiščite spletne strani:
SEEMORE
SAT UPDATE

Re: Digitalna satelitska televizija

Ker so se pri nekaterih obiskovalcih porajala vprašanja, čeprav nič ne piše sem izvedel...
Kako je možno spremljati omejen paket, bom to napisal.
Torej potrebujete satelitsko anteno premera najmanj 60 cm, digitalni satelitski sprejemnik, ki ima vgrajen viaccess modul in univerzalni LNB.
Satelitski kompleti, ki smo jih poznalni včasih v Lovrencu (analogni) ne pridejo v poštev.

Za nabavo omenjenega paketa se lahko oglasite v trgovini
proel d.o.o.,
C. Prol. brigad 63
2000 MARIBOR
tel:02 33 15 385
fax: 02 33 15 382
e-mail
: proel@siol.net

Paket je namenjen prevsem tistim, ki nimajo možnost sprejema kabelske televizije

Re: Digitalna satelitska televizija

A seemore lahko nabaviš v proel-u? smile

Re: Digitalna satelitska televizija

Rekel mi je prodajalec, da bodo imeli, vendar še zaenkrat ni nič iz tega...

Re: Digitalna satelitska televizija

He,he,he hrvatje ga lomijo po celi črti smile smile smile

Re: Digitalna satelitska televizija

Pa toti Hrvati so adijo... Najboljša je ona "uskoro u Sloveniji" big_smile big_smile big_smile

Re: Digitalna satelitska televizija

Kakšni so vaši komentarji glede cen Seemore v sloveniji ?

Jaz pravim porazno . Me prav zanima koliko bo naročnikov ?