61

Re: Igrovje

Ve kdo mogoče kako internetno stran kjer lahko uploadam slike v photo album da naredim za Lan Party ??? prosim če mi pove ker sem sam pozabo smile

smile Kuj Neka smile

Re: Igrovje

imagehost v googla pa je...

63

Re: Igrovje

Evo Slike iz LaN Party-a : http://www.mobisux.com/album/showgaller … mp;cat=500

smile Kuj Neka smile

64

Re: Igrovje

Hkhm..................igračkarji, dobil sem programček, preko katerega se lahko preko ADSL-ja povežemo in naši računalniki se obnašajo kakor da so na Lokalnem omrežju, kar pomeni, da lahko prek interneta igramo igre kot da smo na LAN-u!!!! Nič več problemov s serijskimi številkami ipd......... Se pravi nič več ni potrebno Lan partijev da se med seboj igramo temveč se lahko kr od doma. Za več informacij kontaktiraj na MSN Gojzer44@hotmail.com!



CCOOOOOLLLLLLLLAAAAAAAAAAAAAAA! big_smile:D:D

LUKA

65 Nazadnje urejal MaTe0 (07.06.2005 22:59)

Re: Igrovje

Igra  GTA SAN ANDREAS Je zunaj...Ma kdo že? Baje še ni cracka:)

smile Kuj Neka smile

Re: Igrovje

Cracka ne rabiš pri "Clone DVD" verziji,moreš samo špil mountat z Daemon toolsi,pa CD pogone izklopit z Starfuckerjem pa špil lavfa! BTW pa je tudi crack že odzunaj,če ti je tako ljubše!! wink

67

Re: Igrovje

Jp je že zunaj vse lepo smile  ŽE igramo smile

smile Kuj Neka smile

68

Re: Igrovje

Je kdo tu ko je zagrizen simulacijski freak, gremo kaki ETCC ali pa se boljse, kaki WTCC mod preko neta! GTR tud lahko, Gojzer, XP master ??? Nalozita WTCC mod gor pa gremo kako dirko!

..::"Burn Ruber....... Not Your Soul"::..

Re: Igrovje

Že mamo ta mod ja!! smile Piši kaj na MSN,pa se lahko zmenimo! wink

Re: Igrovje

Kak je zaj bomo COD tudi kaj probali gojzer ploslal neki pat*h....

71

Re: Igrovje

Že ma kdo igro Call of Duty: Death Follows oziroma COD 2 ??? Za pc bi rabo:) XP Master ti si mel včasih vse maš že to mogoče? Lep Pozdrav

smile Kuj Neka smile

Re: Igrovje

Jo,še boš mogo malo čakat na toti špil!! wink Pride vun šele proti koncu leta,na žalost.... sad

73

Re: Igrovje

Glede na to, da je trenutno čas mrzlih dnevov in je prijetneje nekje na toplem, bi lahko organizirali kak LAN party po dolgem času, pa da se zopet malo pomerimo!!!!
S tem računam tudi na odziv starejših igračkarjev, da se ponovno pomerimo kot včasih!

PA tudi par novih špilov je odzun, tako da bi blo treba ob kakšnem sixpacku in škorpijonovi pizzi zadevco potestirat!!!

Je kdo ZA???

LUKA

74

Re: Igrovje

Jaz sem za:) Samo zdaj bo bolj težko dobit plac v mladinskem domu ker xplayer tam več ne dela..razn če bo se šel kdo zmenit...LP

smile Kuj Neka smile

Re: Igrovje

Se ni mus da se glih tam špila....lahko se tudi nad bivšo pekarno!! big_smile Al pa še na kaki drugi lokaciji!