1

Tema: razvezan dostop

Za vse naročnike Siol paketov.Od danes je mogoč tudi razvezan dostop v Lovrencu. Prav tako je mogoče naročiti vse pakete - siol tv dela kar dobro.
LP

2

Re: razvezan dostop

Kaj pa Amis? Če je možno za Siol, potem najbrž ni ovir tudi za Amis. V mislih imam seveda samo telefonijo, AMis televizije še nima čeprav jo menda intenzivno pripravlja.
Ne najdem pa na Amisovih straneh podatkov kake telefonske aparate ponujajo zraven, ISDN vmesnike...

3

Sem že pred nekaj časa dala povpraševanje na Amis za njihovo telefonijo, pa so odgovorili, da delajo na tem in bodo takoj obvestili, ko bo tako daleč. Upam, da ne bo treba predolgo čakati.

Lp

4

bengalec1 je napisal:

Za vse naročnike Siol paketov.Od danes je mogoč tudi razvezan dostop v Lovrencu. Prav tako je mogoče naročiti vse pakete - siol tv dela kar dobro.
LP

Hmn...če zgornje drži potem super,samo sem v dvomu, da je razvezan dostop omogočen.Od kot  vam ta informacija.

V torek 17. 04. 2007 so me priklopili na siolov trojček tv-internet-telefon in ko sem poklical na Siol so mi zagotovili, da je sedaj možen razvezan dostop po vsej Sloveniji ( s tem, da bo sedaj naročnina 41 eur). Istočasno sem dal zahtevo po telefonu za razvezan dostop ( 080 1000 pritisniti št. 1 ) in istočasno prenesel obstoječo številko na siol.
Kdaj bodo to realizirali vam bom sporočil. Tip, ki mi je prinesel komunikator in ostalo mašinerijo je rekel, da v enem mesecu že zrihtajo
LP

6

enka je napisal:

Sem že pred nekaj časa dala povpraševanje na Amis za njihovo telefonijo, pa so odgovorili, da delajo na tem in bodo takoj obvestili, ko bo tako daleč. Upam, da ne bo treba predolgo čakati.

Sem klical včeraj Amis, pa so mi rekli, da IP telefonija za Lovrenc ni možna, ker Telekom ne predvideva potrebne nadgradnje centrale!?!
Pri vsem tem mi ni jasno zakaj pa je pri Siolu to možno, ko pa oboji uporabljajo podoben pristop.

Anžej je napisal:

Sem klical včeraj Amis, pa so mi rekli, da IP telefonija za Lovrenc ni možna, ker Telekom ne predvideva potrebne nadgradnje centrale!?!
Pri vsem tem mi ni jasno zakaj pa je pri Siolu to možno, ko pa oboji uporabljajo podoben pristop.

Mogoče zato, ker sta sedaj Telekom in Siol ista družba in na tak način onemogočata konkurenco.
LP

----kar se mora ni težko-----

8

Sem kljub temu, da sem šele pol leta pri Amisu, dal povpraševanje na Siol za Duo paket (internet+telefonijo) in so me po par dnevih poklicali češ da trenutno ni možno zaradi omejenih kapacitet centrale. Na vprašanje da pa televizija je možna, pa so odgovorili da nič več - da jo bodo dobili le še tisti, ki so jo že naročili v preteklosti, novih naročil pa ne sprejemajo več. In da Telekom zaenkrat nima namena nadgrajevat centrale za povečanje kapacitet. Bi naša občina lahko Telekomu uradno poslala poziv za povečanje kapacitet...
Če bo komu od teh dni naprej le uspelo dobiti telefonijo in/ali televizijo pri Siolu (ali komerkoli drugemu) pa naj le sporoči.

9

Telekom raje kupuje tuje družbe, namesto da bi poskrbelo za domačega uporabnika. Pa je to podjetje v državni lasti!

19.04.2007 Telekom Slovenije dokapitaliziral makedonski On.net

24.04.2007 Telekom Slovenije uspešno zaključil posel na Gibraltarju

No, posel z On.net mi je kar dober, saj tam uporabljajo tudi Iskratelov-e centrale, na razvoju katerih delam tudi sam.

Pa lep pozdrav,
   Peter