21

Re: Srečanje ob 15-letnici klepetalnice

Že dolgo se nisem tako nasmejala kot ta večer. smile Hvala! smile

22

Re: Srečanje ob 15-letnici klepetalnice

Komaj čakam na naslednjo obletnico smile res je bilo super!

Re: Srečanje ob 15-letnici klepetalnice

Seveda nas je bilo veliko, če pa je bilo srečanje v gostilni, tja pa vsi radi gremo smile. Zelo je bilo fajn. Nasmejali smo se, napili in poveselili. Popoln večer. Vse pohvale Anžeju in nastopajočim! Glažek pa hranim za posebne priložnosti. Aja, še vprašanje, ali lahko imamo kot klepetalničarji tudi občni zbor??? Potem se lahko srečujemo vsak konec leta, če nam je vsakih pet ali deset premalo...

24

Re: Srečanje ob 15-letnici klepetalnice

Zakaj pa ne, Najdihojca, rečemo gremo na zbor klepetalničarjev, to je to; dogovorimo se, da vsak ki pride prinese majhno darilce v vrednosti 1 eur in potem se obdarimo(poteka z žrebanjem številk)...darila naj bi bila "malo hecna"...

25

Re: Srečanje ob 15-letnici klepetalnice

Še nekaj slik v http://www.lovrencan.si/lovrenc-danes/s … petalnice/

Te bomo res mogli ustanovit društvo, da bomo lahko meli občne zbore, ampak še prej bo treba spremenit pravilnik o financiranju društev, da bomo za te namene trkanja na vest občinarjev dobli peneze smile Maxi in jaz boma častna člana, Pohorc predsednik častnega razsodišča, Čarobni prst bo šef sekcije za muziko, Rookoo in O.K. za poezijo, Helena bo šef moderatorjev, Najdihojca prva med cukerpekercami, Zoran bo priskbel zadostne zaloge Ginesa, Dreamboxer bo odprl U.K. veleposlaništvo in našo letno rezidenco (drugo leto planirajmo tja sindikalni izlet!), žomošter bo glavni za srčne probleme XP master pa za urgenco, grobn bo skrbel za PR pr Večeri, Mirijam nam bo rihtala odvetnike, terna bo vodila odsek za obdarovanje, Boka dobi svajo lokomotivo... še doj brez funkcije?

26

Re: Srečanje ob 15-letnici klepetalnice

Še eno sekcijo bi predlagal, za VIP člane klepetalnice. Sem bodo spadali tiste "klepetuje", ki so dobile vsaj eno ovadbo. Nove člane bi pa sprejemali samo, če  predhodno pokažejo dokazilo o pridobljeni ovadbi.

Moto bi pa lahko bil: "nisi pravi klepetalec (Lovrenčan), če nisi dobil vsaj ene ovadbe."

27

Re: Srečanje ob 15-letnici klepetalnice

Čuj ko pa te marm naret da me bo kiri ovodo?

28

Re: Srečanje ob 15-letnici klepetalnice

grobn je napisal:

Čuj ko pa te marm naret da me bo kiri ovodo?

Bolečo resnico mareš pisat smile

29

Re: Srečanje ob 15-letnici klepetalnice

Sem še bolj frišna tu v totem lovrenci pa bi tud mela te neko kvazi funkcijo... :-D  bi z veseljem prišla na ta dogosek leta, samkaj ko nobenega ne poznam..... Vem osnovnošolski izgovor, pa pač tak je. Drugače pa zaradi objave na fb še čakam na kazensko ovadbo, tak da lahko ciljam kakšno funkcijo višje? B-)

30

Re: Srečanje ob 15-letnici klepetalnice

Je minilo že kar nekaj časa od zadnjega srečanja, bi se lahko spet kaj srečali. Fajn bi bilo še v letošnjem letu. Kaj pravite?