1.641

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH  ------------------  FLUDRE  ----------------

http://img11.imageshack.us/img11/6521/03082011004.jpg
  proti tovarni ali pa od tovarne naprej ?

1.642

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH ----------------  pri  KIEFFERJEVIH ----------------

http://img830.imageshack.us/img830/1215/img111e.jpg
  družina še brez Ane  Marije
http://img689.imageshack.us/img689/7986/img116qi.jpg
obiski-  kako lepo so "frave" urejene
http://img809.imageshack.us/img809/1844/16022011002.jpg
  še nekaj slik v albumu - ta mala spodaj pa je A......
http://img13.imageshack.us/img13/5310/pic8923.jpg   
to je ta album s slikami katere sem pokazal- nekoč last Kiefferjevih -srebrn in malo pozlačen

1.643

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH -------------------  SESTANEK  ---------------------------

http://img197.imageshack.us/img197/8816/img252k.jpg
   pred Jelenom

1.644

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH -------------------- " HOHCET ----------------------

http://img4.imageshack.us/img4/7804/img202q.jpg
pred  Jelenom

1.645

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH ---------------  ZABAVA SREDNJE ŠOLK  pri  J..... ---------------------

http://img96.imageshack.us/img96/1772/22122011002.jpg
   pred  Jelenom l.1974

1.646

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

Maxi, te slike so super, upam da imaš še veliko zalogo smile

1.647

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH -----------DOMAČI  GOSTI v TOČILNICI JELENA -----------------

http://img833.imageshack.us/img833/6827/31012012006.jpg
slikano nekaj let preden so "rogovi jelena" simbol hotela  dobili "noge "

1.648

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH ------------------   NA "TRGU " v LOVRENCU -----------------------------

http://img717.imageshack.us/img717/1663/img133nk.jpg
pred zgradbo katere več ni se vidita "še" dva žandarja - sl.okoli 1930/35

1.649

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH ------------------- NA  PRESEKU  za  spomin  -----------------------

http://img816.imageshack.us/img816/5965/imglp194.jpghttp://img196.imageshack.us/img196/5150/10072010004.jpghttp://img195.imageshack.us/img195/6914/img278e.jpg
  tudi tekme različnih generacij so bile - so pa slike malo bolj b...