1

Tema: Zbirka mineralov oz kristalov

Prodam lepo zbirko različnih mineralov oz kristalov. Če koga zanima naj me kontaktira. V zbirki so:

Amazonite, amegreen, amethyst, ametrine, apache tears, black line jasper, black onyx, black obsidian, bloodstone, blue howlite, blue lace agate, blue obsidian, blue tigers eye, brecciated jasper, bronzite, carnelian, cherry quartz, chevron amethyst, chrysocolla, citrine, clear quartz, crazy lace agate, dalmation jasper, fluorite, fossilized/petrified wood, golden tigers eye, goldstone, grass flower jasper, green aventurine, green jade, green quartz, grey agate, hematite, kambaba jasper, labradorite, lepidolite, mahogany obsidian, milky jade, mookaite, moonstone, moss agate, picture jasper, pink agate, red jasper, red tigers eye, rhodonite, rose quartz, silver leaf jasper, smoky quartz, snow/milky quartz, snowflake obsidian, sodalite, strawberry quartz, sunstone, tiger iron, tree agate, unakite, white howlite, yellow jasper and zebra agate.

Imam še ogromno ostalih kamnov, če koga zanima, da bi si jih ogledal smile

2

Re: Zbirka mineralov oz kristalov

Ne bi ti razstave naredo s totim kamejem preden prodaš? Ker zgornjo se bere kot da si iz wikipedije skopiral vse možno wink

3

Mene vsekakor zanima. Sem že malo po facebooku špegala tvoje kristale. Ni pa slaba Anžejeva ideja o razstavi. Nekaj lepih primerkov imam tudi sama. Če si zainteresiran, javi.

4

Razstavo imam že en lep čas v mislih. Upam, da mi letos uspe narediti nekaj v tej smeri.

Kar kontaktirajte me na facebooku, pa se lahko tam več dogovorimo.