Vsi ki želite kaj vpisati ali glasovati v anketah, se morate registrirati.
Strani nazaj 1 … 78 79 80 81 82 83 naprej
Za vpis odgovora je potrebna prijava ali registracija
"Morda se ne strinjam s tistim, kar govorite, vendar se bom do konca boril za vašo pravico, da to poveste." Voltaire
Niste prijavljeni. Prijavite se ali se registrirajte.
Vsi ki želite kaj vpisati ali glasovati v anketah, se morate registrirati.
Lovrenška klepetalnica » Klepetalnica » Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012
Maxi ,
Slika , ki jo je objavila Mica !
1.Slikano pred letom 1950 (mogoče celo pred II.svetovno vojno) !
2.Hiši na levi strani ceste sta Šlavsova(Pečovnik) in Slatinekova(Švajger) , pod cesto pa Arčnikova/Žaucerjeva , malo niže Wolfgruberjeva(danes Podlesnikova ) !
LP
Jure
Maxi ,
Slika , ki jo je objavila Mica !
1.Slikano pred letom 1950 (mogoče celo pred II.svetovno vojno) !
2.Hiši na levi strani ceste sta Šlavsova(Pečovnik) in Slatinekova(Švajger) , pod cesto pa Arčnikova/Žaucerjeva , malo niže Wolfgruberjeva(danes Podlesnikova ) !
LP
Jure
Točno Jure, "noše bajte še to ni blo". Poža je pa sedela čisto pri cesti, ker se lepo vidi rob od "jome" kjer so špilali nogomet ![]()
Jure, se strinjam -"molo sn nemav " saj tudi pri Šlausu še ni češnje - je pa Mica njdla pravo sliko za nas - še več takih - lp
Zelo me veseli vaš odziv. Žal je težko najti veliko takih slik.
V socializmu se je ogromno gradilo in vsi smo lepo živeli. Baje zdaj prihajajo generacije, ki bodo prve živele slabše kot starši.
Zdaj pa nekaj zanimivih, vsem znanih pubecov (pa ne vsem generacijam). Smučanje z g. Tovšakom......

......verjetno je g. Tovšak vse te pobe nagovarjal, naj postanejo duhovniki, dejansko je postal samo en.

Danes jim je lahko žal, bi imeli vsaj službo....
A je bil pri Hojnikovih (Kurjenkovih) ridah?
Drove za zimo so pripravljene. Tokih hag pa ni več.

Kakšen korenjak............

Nekdanja JLA, verjetno slikano v Zadru, rezervni oficirji.
Kako so praznovali, ko so odhajali! A ima kdo kakšno tako sliko? Pa potem, ko so pisali domov, sploh niso več znali slovensko, tako jim je srbohrvaščina prišla v ušesa oz. so hoteli biti važni. Pa celo življenje so se spominjali dogodkov iz vojske.
Škoda, da danes ni več vojaščine. Nešna mladina prav rabi neko preizkušnjo na začetku življenja.

Kot je bilo včasih pri nas, je v Nikaragvi v Srednji Ameriki še danes.....


imajo pa banane ........

odpadke pa ločujejo tudi oni...

Lovrenška klepetalnica » Klepetalnica » Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012
Powered by PunBB