Vsi ki želite kaj vpisati ali glasovati v anketah, se morate registrirati.
Strani nazaj 1 … 37 38 39 40 41 … 83 naprej
Za vpis odgovora je potrebna prijava ali registracija
"Morda se ne strinjam s tistim, kar govorite, vendar se bom do konca boril za vašo pravico, da to poveste." Voltaire
Niste prijavljeni. Prijavite se ali se registrirajte.
Vsi ki želite kaj vpisati ali glasovati v anketah, se morate registrirati.
Lovrenška klepetalnica » Klepetalnica » Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012
TI DOM PRAV GROBN -NAČARTI "SO BLI VREDI -TUDI ELABORAT JE BIL NARED -SAMO ZAKO PA NI PRIŠLO DO REALIZACIJE SE PA TAK..
mislim ,da je tam mišlen most na RUTI in ne na MUTI?
Ja, res je bil verjetno mišljen most na Ruti. Kar se pa tiče vlečnice v Kotu, ja pa bila v ta namen narejena poseka oz. "presek". Sedaj je že vse zaraslo nazaj.
Bravo sekirca, lepe slike si pokozal. Druga je čisti Gaj, z zalnami vred, samo še koki kuža minjka, da bi letel čez igrišče.
Pje, parva pa menda ne bo v Gaji?
- POHORC obedve sta z "GAJA" saj na gorni sliki vidiš Šketejovo hišo (bivšo) sedaj je tam doma KRAJNC RAJKO in nižje je Rapatecova (tam ko je smreka)
- toste" zalne " tam zodise pa spomniš ko si "kameje "metav golmanom v "harbet"
Recimo, da si me prepričal Sekirca. Samo gledam, ko ni butl v tsto parvo sliko, pa mi ne pride.
Ti Sekirca: keri te oni je na drugi sliki, v belem dresi, ko nam harbet kože pa zgleda, tak ko ni kapetan
!
Vsaka čast!
P. S. Nošim golmanom nisn metal kamejev!
mislim ,da Javornikov Rudi (mesorjov) po damočo.
TOKO PA JE BLO IGRIŠČE PER "PERŠLI" OD NK -GROFI-
pje to si en polcajt špilav girtan -drugiga pa dovtan
to je pa bla tekma med GAJOM in GROFI -mislim ,da so GROFI zmogali? Pa todi neka je blo todi gledalcev.
je blo pa zanimivo ,če si fejst "nabiv"žogo si jo lahko šov dovtan da ŠLAKA iskat -blo pa le je.
No Muha mislim ,da je Rudi na sliki ,ker te ko je blo toto slikano je bil Žvikartov Branko star cca. 14 dobrih let.-molo premlod.
jutri spet neka od "fuzbala" v L ovrenci- bo zanimivo
Pohorc moš prav mogo bi jih zasukat -FAJN ,da si ti to porihtal ,tak je ko- HILAŠ.
Lovrenška klepetalnica » Klepetalnica » Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012
Powered by PunBB