1.121

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH  ---------- NAVADNO  OB  " NEDELJAH "  PRED   GARAŽO -----------

http://img85.imageshack.us/img85/4899/6470z.jpg
http://img63.imageshack.us/img63/4793/6472q.jpg
                             tako  "spucane" na ogled mimo idočim

1.122

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH  ------TAKI  ČAS  KO  JE  CVETEL  "FLIDER" (španski bezek)-----------------

http://img704.imageshack.us/img704/9026/pic9720.jpg
      ---- kako  lušno je bilo , topla pomlad in se  igrali  v naravi -----  slikano l. 1961-----

1.123

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH  ----------------   " P O K "  PRAVO ZIMSKO  VOZILO -------------------

http://img153.imageshack.us/img153/2127/pic9830.jpg
http://img267.imageshack.us/img267/2708/pic9890.jpg
                                        za vse je bil  uporaben

1.124

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH  -------- --------------   PEVSKI ZBOR " GOZDAR "NEKOČ --------------------------

http://img8.imageshack.us/img8/4633/55334735.jpg
                                 taka zasedba  zbora  je že skoraj  pozabljena

1.125

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH -------------------  NOVI  GASILSKI  AVTO -------------------------

http://img689.imageshack.us/img689/7049/img233d.jpg
                                            vsi  veseli

1.126

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH ------------------------- PESTOVANJE -------------------------

http://img684.imageshack.us/img684/8108/img066d.jpg
                    lepo, otata z svojim vnukom -slikano skoraj pred 60 leti

1.127

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH  ---------------------  OLTARJA ------------------------

http://img72.imageshack.us/img72/9/img139as.jpg

http://img594.imageshack.us/img594/6564/21684552.jpg
                         oltar   "Karničnikove kapele" še pred .... 30 leti .

1.128

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

Moram povedati, da sem danes 24.05.2010.ob 14 in 37 minut postal srečen otata vnukinji LUNI , katero je Polona Gornjak povila sinu Luku in prav tako srečna babica Danica.

1.129

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

ČESTITAM!!! Samo zej boš pa mogo vozek okol vozit, pa ne bo cajta za tote slike. Al kodi?

1.130

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

Čestitke sekirca!!!

1.131

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

Iskreno čestitam babici Danici in otateju, sveda tudi srečni mamici in atiju!

1.132

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH  ------------- ---- PUŠČAVA -----------------------

http://img97.imageshack.us/img97/2844/061988.jpg
                                           l. 1988
http://img17.imageshack.us/img17/7451/pic0350.jpg
                                            l. 2010

1.133

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH ---------------   NI IZ LOVRENCA JE PA " ZLO  BLIZO "----------------

http://img188.imageshack.us/img188/5314/28052010002p.jpg
spravilo lesa in izdelava "flosov" na dravi -stara struga blizo zdajšne el. Ožbalt      l.1910/12

1.134

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH ------   LOVRENŠKI- "BITLI"- ansambel  " ADMIRALI " -- dobra šestdeseta leta

http://img39.imageshack.us/img39/7383/img090c.jpg
              z leve : Dušan , Iztok in Karli - slikano v mladinskem klubu (pri kinodvorani )

1.135

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH ----------------   KAPELA  v  KURJI  VASI ------------------------
http://img193.imageshack.us/img193/5825/28052010001.jpg
slikano na začetku  šestdesedih

1.136

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH --------------- VABILO  NA  KOVAŠKE  IGRE -----------------------

http://img443.imageshack.us/img443/4808/pic0073.jpg
so ga "zdelali" - ampak  lepi  motiv  je pa le ostal

1.137

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSI -------------- ---------  JE TO  "KOPOSOV  MLIN  ? -------------------------------

http://img341.imageshack.us/img341/1917/kaposovmlin.jpg
http://img714.imageshack.us/img714/8922/03042010005y.jpg
                                                 včosih- pa zdaj ?

1.138

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH  ----------------------- SLIKA  VSE  POVE  ----------------------------

http://img80.imageshack.us/img80/6522/pic0393.jpg
                    ta  slika je krasila pisarno g.  H.KIEFFERJA - pred 80 leti- / lepo /

1.139

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH ---------------    TALENT  JE  BIL   -------------------------

http://img217.imageshack.us/img217/1071/img170ej.jpg
samo pa ta gospod ni nikoli igral in tudi ne igra ,   slika stara skoraj 60 let

1.140

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH -------------------- STARI  AVTOBUS ---------------------

http://img809.imageshack.us/img809/710/img169.jpg
          ko je pustil harmoniko se je pa zelo rad  slikal bil je  pravi ....... pa tudi to ni postal