Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012
Lepa fotografija banan, za Nikaragvo zelo simbolična! V prejšnjem stoletju ji je vladala vampirska družina Somoza, ob prikriti podpori zibelke demokracije ZDA, potem ko so sandinisti (socialisti) leta 1979 izvedli revolucijo, je doživela še nekaj lekcij od ZDA. Zaradi tega so bile ZDA v Haagu obdolžene državnega terorizma, a nikomu ništa!


















