1.621

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH  -----------------------------   VESELICA  med  BLOKI -----------------
http://img94.imageshack.us/img94/2133/img368h.jpg
  slikano  poleti 1981

1.622

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH  ----------- NA  VLEČNICI  " KUMEN " ------------------------

http://img38.imageshack.us/img38/6250/img183c.jpg
  smučarski tečaji -kaj pa letos?

1.623

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH ---------------  NA  VLEČNICI  ------------------

http://img526.imageshack.us/img526/1620/img277p.jpg
starejši "tečajniki"

1.624

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH -----------  KAR  PO " LUFTI  ČRES PUKL " -----------------------

http://img526.imageshack.us/img526/9832/img275d.jpg
  skriti " fotograf " v grmovju

1.625 Nazadnje urejal Anžej (08.01.2012 09:53)

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

Si drznem med smučarske prispevati še eno zimsko - fotografijo Fišerjeve vile na Klopnem vrhu iz leta 1941. Že pred časom mi jo je poslal g. Franc Koper.


http://www.lovrenc.si/datoteke/jespa/fiserjeva-vila-na-klopnem-vrhu/fiserjevevilaklopnivrh1941.jpg

O tej nenavadni vili vrh Pohorja obstaja tudi nekaj lepih razglednic, ki seveda najdete v naši Jespi:
http://www.lovrenc.si/datoteke/_thumbs/jespa/gozdarska-hisa-na-klopnem-vrhu/gozdarska-hisa10001.jpg http://www.lovrenc.si/datoteke/_thumbs/jespa/klopni-vrh-gozdarska-hisa-falskega-grofa2/klopni-vrh-gozdarska-hisa-9.1.1924.jpg http://www.lovrenc.si/datoteke/_thumbs/jespa/klopni-vrh-gozdarska-hisa-falskega-grofa/klopni-vrh-gozdraska-hisa-neodposlana.jpg

1.626

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH  ---------- TEKAŠKE  TEKME ob NEDELJAH --------------------

http://img542.imageshack.us/img542/5679/img200v.jpg
  med  tekomhttp://img259.imageshack.us/img259/3387/img201f.jpg
                               prihod v cilj in močno vzpodbujanje gledalcev

1.627

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

Prekrasna slika. Takratni trener Garnež je bil res zakon. Morali bi spet začeti več teči.

1.628

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH  --------------- MED  TEKMO  -----------------

http://img851.imageshack.us/img851/4331/img007rc.jpg
  elegantno  naš Pavlek

1.629

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

Ja, moj slavni sosed. In njegova sestra Marjana. Kolikokrat sta zmagala!!! Ko še nismo imeli TV, sva z bratom hodila k njim gledat televizijo in večkrat smo pogledali tudi njune pokale! To je bila promocija za Lovrenc. Huda konkurenca so bile Gorje pri Bledu.

1.630

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH  ------------------- VOŽNJA  z " SENAMI" po AVTOCESTI --------------------

http://img207.imageshack.us/img207/5397/23082011006.jpg
  le "doj" je na sankah nad "kurjenkovih ridah"

1.631

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH  ----------------- PRAVA  ZIMA --------------------------

http://img202.imageshack.us/img202/5817/img235c.jpg
      domači  " hof "

1.632

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH --------------   MLIN  --------------------------
http://img814.imageshack.us/img814/3959/aga011.jpg
  zaključek "remonta"

1.633

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH -----------------   SESTANEK " kuj "ZUNAJ  -----------------

http://img201.imageshack.us/img201/424/img154y.jpg
povabljeni na sestanek tudi upokojenci

1.634

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH  -------------------  ZIMA ----------------------------

http://img33.imageshack.us/img33/4522/img184v.jpg
tovarna kos  l.?

1.635

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH  ---------------------  " FLUDRE " ---------------

http://img444.imageshack.us/img444/7756/08082011004.jpg
   proti  tovarni kos -zelo lepa slika za spomin

1.636

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH  ---------------------  "ŽOGA   -------------------

http://img254.imageshack.us/img254/3259/img153g.jpg
pri tovarni kos

1.637

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH  --------------------  v " FABRIKI " ----------------------------

http://img267.imageshack.us/img267/660/img245a.jpg
  ekipa  na delovnem mestu

1.638

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH  ------------  v   FABRIŠKEM  PARKU " -----------------------

http://img696.imageshack.us/img696/4583/img033sh.jpg
" pisarniška " skupina

1.639

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH   ------------------ " HOMRA " -----------------

http://img690.imageshack.us/img690/7194/01102011001z.jpg
   v stari  tovarni

1.640

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH -----------------  v " FABRIKI "  ----------------------

http://img195.imageshack.us/img195/167/img206g.jpg
    za  strojem