Tema: Spletni anketni vprašalnik

ZADOVOLJSTVO OBČANOV S STORITVAMI OBČINSKE UPRAVE OBČINE LOVRENC NA POHORJU

Spoštovani,
v sklopu zaključne naloge na študijskem programu ekonomske in poslovne vede (2. bolonjska stopnja), smer management marketinga na Ekonomsko-poslovni fakulteti v Mariboru Proučujem zadovoljstvo občanov s storitvami občinske uprave Občine Lovrenc na Pohorju, zato bi Vas prosil, če bi lahko izpolnili spletni anketni vprašalnik:

Spletni anketni vprašalnik je anonimen in vzame 5-7 minut. Za sodelovanje se Vam vnaprej zahvaljujem!

Lep pozdrav,
Jože Manfreda

------------------------------------------ Vstop v vprašalnik -------------------------------------------
Spoštovani!
Pred vami je spletni anketni vprašalnik o proučevanju zadovoljstva občanov s storitvami občinske uprave Občine Lovrenc na Pohorju, ki je sestavljen za namen raziskave na študijskem programu ekonomske in poslovne vede (2. bolonjska stopnja), smer management marketinga na Ekonomsko-poslovni fakulteti v Mariboru. Vaše sodelovanje bo pripomoglo potrditi ali ovreči hipoteze postavljene v magistrski nalogi in dalo vpogled v dejansko stanje, kako zadovoljni so občani s storitvami občinske uprave Občine Lovrenc na Pohorju. Anketni vprašalnik je anonimen, zato Vas prosim da odgovarjate iskreno.
Za sodelovanje se Vam vnaprej zahvaljujem!
Povezava do spletnega vprašalnika: https://www.1ka.si/a/75755

2

Re: Spletni anketni vprašalnik

Sem izpolnil in upam da jo bo še veliko občanov, da dobiš primerno sliko.
Sicer ne razumem najbolj kaj ima delo občinske uprave z marketingom smile Ali pač - res bi ga potrebovali več na področju obveščanja, privabljanju podjetnikov ...
Mestoma se mi vprašanja zdijo preveč splošna. Ne moreš v paketu vprašati kako si zadovoljen z župan+svet+nadzorni+uprava, ker imamo o tem lahko povsem nasprotne ocene. Al pa samo ocena režijskega obrata - jaz bi rad dal (dobro) oceno tudi kateremu drugemu oddelku. Pa direktorja nisem mogel ocenit smile

Re: Spletni anketni vprašalnik

Anžej hvala ti za odgovor na vprašalnik. Sprva sem anketo tako tudi sestavil, da se je nanašala posebej za direktorja, župana, nadzorni odbor, posamične oddelke v občini,... vendar mi jo je kasneje mentor popravil, da je bolje da se posameznikov preveč ne dotikam. Tako da se ti opravičujem.

Re: Spletni anketni vprašalnik

Drugače pa samo delo občinske uprave res ni povezano z managementom marketinga, zadovoljstvo odjemalcev s storitvami je marketinška tema (v mojem primeru pa sem samo zamenjal izraz odjemalec z občanom) smile. Vendar sem moral magistrsko nalogo izvesti na konkretnem primeru: podjetje, državna institucija,... zato sem si izbral občino Lovrenc na Pohorju.

5

Re: Spletni anketni vprašalnik

Če bi še kdaj v prihodnosti imeli opravek na občinski upravi Občine Lovrenc na Pohorju, kakšne bi bile vaše izkušnje?

- Fant, to je vprašanje za astrologa, pa še ta bi mel težave pri odgovoru (položaj planetov, moje duševno stanje, duševno stanje zaposlenega, pisarna v katero vstopam in še tisoč drugih dejavnikov je lahko na tapeti) smile

Drugače, vso srečo pri diplomski!