1

Tema: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

1 Mbps 256 Kbps 3.500 SIT 14,61 EUR
1 Mbps 1 Mbps 4.500 SIT 18,78 EUR
4 Mbps 512 Kbps 5.500 SIT 22,95 EUR
8 Mbps 1 Mbps 6.500 SIT 27,12 EUR
10 Mbps 1 Mbps 7.500 SIT 31,30 EUR
10 Mbps 2 Mbps 8.500 SIT 35,47 EUR
10 Mbps 10 Mbps 12.500 SIT 52,16 EUR
20 Mbps 1 Mbps 11.500 SIT 47,99 EUR
20 Mbps 4 Mbps 13.500 SIT 56,33 EUR
20 Mbps 10 Mbps 16.500 SIT 68,85 EUR
40 Mbps 8 Mbps 23.500 SIT 98,06 EUR
40 Mbps 15 Mbps 27.500 SIT 114,76 EUR

Brez priključnine, brez časovne vezave.

Zaj bi rabli sam se zadosti potencialnih narocnikov v totem nasem lubem Lovrenci (okoli 50 ) tak, da posljite poizvedbo na  http://www.t-2.net/povprasevanje_1.html ki je NEOBVEZUJOCA!


Vec na http://www.t-2.net/

2

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

Sem takoj za:)

smile Kuj Neka smile

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

Jaz sem poslal zahtevo. Zdaj bomo pa videli kaj bo.

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

Odgovor T2 na moj zahtevek:

T2 je napisal:

Spoštovani!

Veseli nas, da ste se odločili postati uporabnik storitev T-2.

V zadnjem delu e-pošte so podatki, ki smo jih prejeli z vašim vpisom. V primeru napake lahko popravek posredujete na naslov narocniska-sluzba@t-2.net .

Na osnovi vašega vpisa smo preverili možnost optimalnega delovanja storitev T-2 na vaši lokaciji. Ugotovili smo, da vam zaradi oddaljenosti od naše operativne centrale trenutno še ne moremo ponuditi storitev T-2.

V prihodnje načrtujemo obsežnejše nadgraditve omrežja T-2, ki bodo omogočale pokritje večjega geografskega območja države. V primeru, da je v vaši okolici že 50 potencialnih naročnikov storitev družbe T-2 d.o.o. in ima bljižnja centrala kapaciteto 1000 telefonskih priključkov, bodo izpolnjeni pogoji za postavitev nove operativne centrale v vašem kraju.

O izgradnji novih operativnih central in s tem o možnosti vklopa v omrežje T-2 vas bomo sproti obveščali.

Dodatne informacije lahko dobite na info@t-2.net ali na telefonski številki 059000000.

Lepo vas pozdravljamo!

T-2 Služba za naročnike

5

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

Ja, vsem ki smo že poslali so tako odgovorili. In ko bodo imeli dovolj prijav se bo začelo premikati tudi pri nas. Malo me skrbi edino tisti pogoj 'centrala kapaciteto 1000 telefonskih priključkov', ker ne vem kako je pri nas. Gotovo pa bo stvar hitreje narejena če bo več povpraševanja.

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

Mislim, da nebo problema, ker so te dni enkrat pripravili centralo za adsl2. Torej vrli Lovrenčani, ki si želite hitrejšega interneta pošljite zahtevek.

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

Jaz sn že opravo svojo lokalno dolžnost! big_smile  Ker mi Siol gre že res na ku***!! Se se vidi na enem userbaru..... big_smile

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

T-2 niža cene in viša hitrosti

Podjetje T-2 ponuja storitve VDSL širokopasovnega dostopa do interneta, telefonije in 120 kanalov televizije na 122 kolokacijah po celi Sloveniji. S 1. marcem so naročnikom T-2 na voljo podvojene najvišje hitrosti dostopa do interneta, do 40/15 Mb/s. Ponudbo so razširili tudi z vmesnimi hitrostmi. Cene skupnega dostopa so nižje za 500 tolarjev, kar pomeni ceno mesečne naročnine interneta hitrosti 1Mb/s le 3.500 tolarjev. Pri T-2 je telefonska naročnina 1.000 SIT mesečno, cena klicev v omrežje Telekoma 3 SIT na minuto, cena klicev v najbolj klicane države 10 SIT na minuto, cena za 120 kanalov televizije pa je 3.000 SIT mesečno. Naročniki podjetja T-2 za priključitev na omrežje ne plačajo priključnine, niti se časovno ne vežejo.

Za razširitev ponudbe so se v podjetju T-2 odločili zaradi velikega povpraševanja po hitrostih dostopa med 1 in 10 Mb/s in zaradi povpraševanja po večjih hitrostih, kot je 20/10Mb/s. Tako imajo sedaj v ponudbi še hitrosti 4Mb/s/215 kb/s, 8/1 Mb/s, 10/1 Mb/s, 20/1 Mb/s, 40/8 Mb/s in 40/15 Mb/s.

T-2 je, kot posledico znižanja stroškov skupnega dostopa po odločbi APEKa, še približal VDSL dostop do interneta uporabnikom z znižanjem cene vseh paketov za 500 SIT in tako uporabnikom, ki bodo do uvedbe prenosljivosti številk uporabljali storitev telefonije pri Telekomu Slovenije, ponudil dostop s hitrostjo 1Mb/s / 256kb/s za 3.500 SIT na mesec.

Uporabniki T-2 za priključitev na omrežje ne plačajo priključnine, niti se časovno ne vežejo. Breme priključevanja in uporabe naprav podjetje T-2 ni in ne bo prenašalo na uporabnike, niti jih ne in jih ne bo zavezovalo k večletni uporabi njihovih storitev, kot to počnejo drugi ponudniki. V T-2 menijo da je tako ravnanje preprečevanje konkurence.

VIR: www.racunalniske-novice.com

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

roll Kaj nam pomaga,če ga še ne moremo naročit,oz.nam ga ne morejo priklopit..... sad

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

Pridno je treba pošiljat zahteve za priklop.

11

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

Pa kdo je reko da so naredli kaksno centralo za adsl2+, kdo sanja o tem! Hhehehe, daj nea zavajaj ljudi! V nasem preljubem lovrencu je zaenkrat mozno najvec 4096/512 in to je to!

..::"Burn Ruber....... Not Your Soul"::..

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

Lepo daj zahtevo za povečanje hitrosti pa boš videl kaj ti bojo povedali.

13

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

Se nas je že nabralo kaj?

smile Kuj Neka smile

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

Pa je ja... jaz sem že spraševal koliko je bilo poslanih vlog iz Lovrenca vendar mi teh podatkov niso mogli zaupati, ampak mislim, da nas je blizu 50 če ne že več. Problem zna biti samo še v številu telefonskih priključkov, ki jih je po mojih podatkih premalo nekaj čez 700 po TIS online. Ne vem pa če spadajo zraven Činžat, Kumen, Rdeči Breg, Recenjak? Potem bi jih morda znalo biti okoli 1000.

15

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

sn neka na uhe dobil da baje že montirajo toti T-2 po Lovrenci

mene pa zanima če je to res

že res, da svet sloni na mladih, vendar velja tudi; "bez starca nema udarca"..

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

Ko bi le blo res......samo nič ne vem o tem. roll

17

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

XP master je napisal:

Ko bi le blo res......samo nič ne vem o tem. roll

Tudi jaz ne:) Upam da se bojo zmigali čim prej drgače bo treba adsl povečat:D

smile Kuj Neka smile

18

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

T2 je dal Telekomu par dni nazaj poizvedbo za kolokacijo tudi za Lovrenc... http://www.t-2.net/?AUID=60568010D1590C0010F6
Tak da previdno in še malo počakajte če vas je zmamil Siolov Pizzicato z nižjo ceno.

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

Anžej je napisal:

T2 je dal Telekomu par dni nazaj poizvedbo za kolokacijo tudi za Lovrenc... http://www.t-2.net/?AUID=60568010D1590C0010F6
Tak da previdno in še malo počakajte če vas je zmamil Siolov Pizzicato z nižjo ceno.

Tisto malo je relativno. Sam sem se zanimal za T2 v Hočah, na spletni strani so imeli vsaj eno leto, če ne več napisano, da je centrala v izgradnji. Pogodbe so prišle komaj pred nekaj tedni.
Tako, da bo potrebno veliko potrpljenja za T2. big_smile

20

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

T2 je včeraj (18.12.2006) objavil seznam central v izgradnji, med katerimi je tudi v našem kraju: Centrale v izgradnji. Očitno se nekja premika....

Lp, Peter