21

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

vpeter je napisal:

T2 je včeraj (18.12.2006) objavil seznam central v izgradnji, med katerimi je tudi v našem kraju: Centrale v izgradnji. Očitno se nekja premika....

Lp, Peter

Copy-Paste

LOVRENC-PO    Ni optične povezave do lokacije



LP miha

22

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

Neuradno izvedel da T2 pride v roku leta dni v Lovrenc. Končno.

23

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

Hanza je napisal:

Neuradno izvedel da T2 pride v roku leta dni v Lovrenc. Končno.

Izpod tvojih prstov v božja, pardon Telekomova in T2 ušesa. Malo pa dvomim da bo to res ko čas tak hitro beži wink

24

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

ja v lovrencu pa ste res v dreku z to povezavo

25

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

No, sedaj pa menda res bo: T-2 VDSL centrale v izgradnji (2. sklop).

Lp, Peter

26

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

Samo si ne predstavljam ka je mišljeno to pod "gradnja v lastni režiji" - se ja morajo nekak povezat z obstoječo Telekomovo centralo, a ne?
Konec leta 2007 pa bo k sreči hitro tu wink

27

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

Mogoč bojo v forfi postavli centralo in postavli brezžični oddajnik na turn wink

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

No,naj se vam besede oz.črke pozlatijo,pa da končno dočakamo T2 v Lovrenci!  http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a130.gif

29

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

Jo,
marem se oglosit, ne zdržim več!
T2 ima hitrejši internet za nižjo ceno. Pika. To je tud vse.
Pa ne ga čokat, kot da bo za evik rešo vse probleme z internetom.
Ne bo jh. Jih mo tud som. Tud njemu crkne kaka oprema, zabluzi server, ruter,...
Da se o skarbi za uporabnika ne menimo. Tud tam ne dvignejo telefona tak ko pa še na SIOL-i tud ne.
So mi ga pa enkret dvignili, pa so rekli naj modem som tja prnesem. Kaj tokiga od Telekoma še nisn slišal.

Pozdravljam pa vsoko konkurenco in fajn, da bo T2 tud v Lovrenci.
Na boljše nam bo šlo, šele te, ko bojo operaterji skrbeli za dobro storitev uporabnika in ne samo na to,
da ti vsok mnesec pošljejo položnico.

Tak da previdno z izjavami, da ne bote preveč razočarani.

Vse po papirih, nič po pameti! smile

30

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

Če nebo T2 grem na Amis.

smile Kuj Neka smile

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

Jaz pa sem vzel zdaj 5/5 in res dela 5 dol gor pa ne več kot 2 :S

32

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

Pri meni je isto. Download 5 mbit, upload pa okol 2 mbit na eno povezavo. Na helpdesku pametujejo, da je vklopljen neki CAP, sam ga ne znajo oz. ne morjo izklopit - da je ena povezava omejena na 240 kb/s up. Probaj uploadat z večih povezav  (ftp+strongDC+torrente), men tak uploada 500+.
Sam ne more bit tak, bojo mogli zrihtat, banda favlasta, al pa bom še jaz vklopo CAP, ko bo položnica prišla smile

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

Dobro si to napisal...

Jaz sem mu danes, ko je prišel priklopit rekel,
da naj zrihta ali pa naj se slikajo s položnico...
Zaradi mene optiko položijo, tisto kar plačujem moram dobit.

34

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

V službi imamo pri T2 10/10. In potegne v OBE smeri tudi preko 1100 kB/s, običajno pa se drži med 900 in 1000, odvisno kdo je na drugi strani wink
Pomoč na T2 je po sedanjih izkušnjah precej klavrna in če ni bi imeli malih zvez med črnci bi bila odzivnost še slabša. Najboljše izkušnje/odzivnost/prijaznost s podporo tako še vedno priznavam Amisu, ki pa je spet odvisen od Telekomovih...

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

Tudi mi imamo v službi 10/10 in dela 99%
Je pa siol.

36

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

Prosim za malo pomoči. Izbiram ponudnika za priklop interneta, pa ne vem, kaj je najboljša varianta. Kako je sedaj s tem T2 pri nas? Gledam pa tudi SIOL, vendar ne vem, kaj je boljše. Prosim za kak nasvet.
Hvala.

37

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

T-2 pri nas še ni. Kot obljubljajo na spletni strani smo na seznamu za izgradnjo. Najbrž bo treba počakat še kakega pol leta. Jaz bom počakal.

Po mojem se trenutno najbolj splača vzeti Siolov polno razvezani paket trio: internet+telefon+televizija, to pride okoli 40€/mesec. Slišim pa da eni v Lovrencu niso preveč zadovoljni s kvaliteto televizije (mogoče pričakujejo preveč, ker kljub digitalnemu signalu je kvaliteta slike enaka kot na kabelski) in občasnim nedelovanjem telefona.

38

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

Mogoče še kdo ne ve, ampak pri AMIS-u ni več obvezna vezava naročniškega razmerja.

Peter

39

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

Sem klicala na Amis, pa je pogoj za priklop njigovega interneta, da imam aktivirano fiksno telekomovo telefonsko številko?! Jaz je ne potrebujem in nočem. Mogoče kdo ve, kateri ponudnik interneta nima tega pogoja?

40

Re: T-2 hitrejši internet za nižjo ceno

No, veselica se nadaljuje. Pri Siolu bi pa 2?! tedna preverjali, če je to možno al ne, pol bi pa "hitro" ( v kakem mesecu) to zrihtali. Jaz pa rabim internet takoj!
Ne vem, kake so to finte, ampak res me razkuri, da v času ko imamo vsi mobitele in res ne rabimo teh fiksnih priključkov, nekdo to še vedno pogojuje z uporabo drugih storitev. Al pa sem mogoče kaj spregledala.
Če kdo ve, kako prit do interneta brez telefonske naročnine, naj mi prosim pove.