Vsi ki želite kaj vpisati ali glasovati v anketah, se morate registrirati.
Strani nazaj 1 … 57 58 59 60 61 … 83 naprej
Za vpis odgovora je potrebna prijava ali registracija
"Morda se ne strinjam s tistim, kar govorite, vendar se bom do konca boril za vašo pravico, da to poveste." Voltaire
Niste prijavljeni. Prijavite se ali se registrirajte.
Vsi ki želite kaj vpisati ali glasovati v anketah, se morate registrirati.
Lovrenška klepetalnica » Klepetalnica » Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012
Super pesem!
Spominja me na tisto, če se spomnite:
"Babica je, najboljša zame,
le kaj bi bilo, če nje ne bi imel. (se mi zdi, da sem ...)
Takrat bi bilo,
preveč žalostno ..."
Ob predpostavki, da je pisal pesem mali "klinac" se čuti, da bi rad skozi rime povedal še kaj več!
Mi je všeč!
magarac pa na plavalnem tečaju ![]()
Saj res zanimivo samo a veš kdo je na njem?- vem , da ga dobro poznaš
Sekirca nisem povsem 100% pa tudi nimam možnosti "glasa ljudstva" bi mi pa bila letnica v veliko pomoč!
@ Sekirca, to je pot po kateri sem sploh poleti zahajal v šolo.
Sicer ni bila bogve krajša je bila pa vsekakor bolj zanimiva kot sama cesta.
Danes ob tej cesti na breg stoji ena podrtija, kateri nekateri pravijo vikend.
Pod bregom pa nastaja nova vas...
Prilepil sem sliko npvejšega datuma, vendar narejeno na kontra strani...
Lovrenška klepetalnica » Klepetalnica » Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012
Powered by PunBB