Vsi ki želite kaj vpisati ali glasovati v anketah, se morate registrirati.
Strani nazaj 1 … 74 75 76 77 78 … 83 naprej
Za vpis odgovora je potrebna prijava ali registracija
"Morda se ne strinjam s tistim, kar govorite, vendar se bom do konca boril za vašo pravico, da to poveste." Voltaire
Niste prijavljeni. Prijavite se ali se registrirajte.
Vsi ki želite kaj vpisati ali glasovati v anketah, se morate registrirati.
Lovrenška klepetalnica » Klepetalnica » Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012
Odlična slika in komentar, pa še res je, kar dih jim je zastal, nešn den pa skočejo po mizah....
To pa je en "vrtec" odraslih. Med njimi je v središču verjetno g. Paulič Sadonik. Še enkrat čestitke Anžeju, da je vodil pripravo zanimive razstave o njem.

kje je pa bil lociran ta stari vrtec?
Plac na sliki zgleda ko stara zadruga za Jelenom.
Ja, pa ne na sliki vrtca :-)
Vrtec je bil praktično na isti lokaciji kot sedanji.
Našla sem še eno sodarsko (pintersko). V sredini nastajajočega soda je bilo treba kuriti, les okrog pa močiti z vodo in potem s posebno napravo vleči skupaj, da so se dolge ukrivile. Precej težko delo in vse hoblanje, ki je sledilo.....

Ena slika z Gozne, žal ni iz mlina, kot bi si želel Maxi. V ozadju je vila, kjer verjetno še živijo Semelbauerji. Predzadnji na desni je g. Mušič, ki je mojega ateja naučil delati sode, potem pa se je sam izpopolnil. Poznam tudi g. Požaukeja, pubecov na levi pa ne poznam.

Včosih je bil športni den kar na Hojnikovem bregi in vsi smo bili zadovoljni.....

Lovrenška klepetalnica » Klepetalnica » Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012
Powered by PunBB