Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012
Oliver Dragojević i Splitski batali, daaaaaaavnega leta 1975...... a prošla je 2002....
http://www.youtube.com/watch?v=NjV44-V_8gI
2002. sve bit će automatik
A onda nam neće tribat radit
Kompjuteri će mislit za nas
A mi ćemo samo pivat po cili dan
2002. godine, godine na svitu
Ajme ča će tek onda lipo bit
Lipo bit u Splitu














