Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012
In Radegunda s svojo skupinico hiš.

"Morda se ne strinjam s tistim, kar govorite, vendar se bom do konca boril za vašo pravico, da to poveste." Voltaire
Niste prijavljeni. Prijavite se ali se registrirajte.
Vsi ki želite kaj vpisati ali glasovati v anketah, se morate registrirati.
Lovrenška klepetalnica » Klepetalnica » Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012
In Radegunda s svojo skupinico hiš.

Domača hiša, ko še nismo kar naprej kosili in sta travo pojedli kozi in zajci....

Dva turna in to z domačih stopnic.....

Draga Sekircaa! Imam prošnjo glede fotografije, ki si jo pred časom dodala na forum. Fotografija se nahaja na 55 strani klepetalnice na to temo, na njej pa so tri gospodične na travniku. Zanima me, če lahko omenjeno fotografijo uporabimo na prireditvi VČOSIH JE LUŠNO BLO, ki jo prireja FD Lovrenc. Najlepša hvala za odgovor.
NATALY, omenjeno fotografijo pa le uporabi - lp
Čudoviti pohorski gozdovi (okrog Grobelnika) nekoč in danes....

Lovrenški žurerji (kot bi rekli danes) v sedemdesetih....

Skupinska slika s kozličkom v petdesetih.....

Včasih sankanje od Hojnikovih rid, zdaj pa splužijo vse do asfalta in ni več možno. Škoda!

Druženje in počivanje na planini.

Nek dekliški krožek, v sredini ga. Petrun. Morda bo kakšen šestdesetletnik spoznal svojo mamo??

Lepa slika, dedek s sodom in vnučko, meni neznana.

Pred časom je Maxi objavil voziček Anne Marie Kieffer. Ampak tudi ta ni od muh. Kako slavna, če sploh, pa je punčka, pa ne vem.

Lepa slikica, požika z zajčekom in kuro, nekje blizu Foka. Danes pa bi se verjetno rajše slikali z računalnikom.

Lovrenška klepetalnica » Klepetalnica » Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012
Powered by PunBB