1.561

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

In Radegunda s svojo skupinico hiš.

http://www.shrani.si/f/3A/Ur/2jaW5EDd/1/radegunda.png

1.562

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

Domača hiša, ko še nismo kar naprej kosili in sta travo pojedli kozi in zajci....

http://www.shrani.si/f/3L/th/3vYIyOUA/domaca-hisa.png

1.563

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

Dva turna in to z domačih stopnic.....

http://www.shrani.si/f/40/jA/4KlT8ggG/dva-turna.jpg

1.564

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

Draga Sekircaa! Imam prošnjo glede fotografije, ki si jo pred časom dodala na forum. Fotografija se nahaja na 55 strani klepetalnice na to temo, na njej pa so tri gospodične na travniku. Zanima me, če lahko omenjeno fotografijo uporabimo na prireditvi VČOSIH JE LUŠNO BLO, ki jo prireja FD Lovrenc. Najlepša hvala za odgovor.

1.565

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

NATALY, omenjeno fotografijo pa le uporabi - lp

1.566

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

Čudoviti pohorski gozdovi (okrog Grobelnika) nekoč in danes....

http://www.shrani.si/f/43/TS/4OG9e7ey/grobelnikovo.jpg

1.567

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH  ----------   " ČOKAJE  NA   LUPČEKA"
http://img708.imageshack.us/img708/8884/23082011002.jpg
slikano pred drugo vojno lokacija je pa znana - še zdaj je (makedam )

1.568

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH ------------ DELOVNA   AKCIJA  --------------

http://img252.imageshack.us/img252/7193/img162.jpg
   na  Recenjaku

1.569

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH ------------ LJUBEZEN  DO  ŽIVALI  ---------------

http://img228.imageshack.us/img228/4180/img100ba.jpg
ja pravli so ji tudi "ajzlponerska krava "ali pa kozo si kupi -pa boš znal prek......

1.570

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

Lovrenški žurerji (kot bi rekli danes) v sedemdesetih....

http://www.shrani.si/f/2s/MP/3KfqZqBV/zurerji.png

1.571

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

--------------- KAKO  LEPO JE  BILO  BITI " MUZIKONT " -----------------

http://img829.imageshack.us/img829/2728/57331805.jpg
    včosih - zelo lep  spomin na .........................

1.572

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH  --------- SLIKANJE  na  ŠIHTU  -----------------------

http://img856.imageshack.us/img856/749/img072d.jpg
  spodnja  Lešnikova " žoga"  - slikano v petdesetih

1.573

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

Skupinska slika s kozličkom v petdesetih.....

http://www.shrani.si/f/31/2l/1GwtRg73/s-kozlickom.png

1.574

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

Včasih sankanje od Hojnikovih rid, zdaj pa splužijo vse do asfalta in ni več možno. Škoda!

http://www.shrani.si/f/3W/UN/mEFS69B/1/sankanje.png

1.575

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

Druženje in počivanje na planini.

http://www.shrani.si/f/3m/qt/1iyt2Scd/planina.png

1.576

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

VČOSIH --------------  POLETJE -----------------------

http://img824.imageshack.us/img824/3959/33675628.png
  spravilo sena  in  fotografija za spomin

1.577

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

Nek dekliški krožek, v sredini ga. Petrun. Morda bo kakšen šestdesetletnik spoznal svojo mamo??

http://www.shrani.si/f/N/mX/1jPgAGLt/1/krozek.png

1.578

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

Lepa slika, dedek s sodom in vnučko, meni neznana.

http://www.shrani.si/f/46/7o/sckZrpn/en-dedek.png

1.579 Nazadnje urejal Mica (17.11.2011 18:21)

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

Pred časom je Maxi objavil voziček Anne Marie Kieffer. Ampak tudi ta ni od muh. Kako slavna, če sploh, pa je punčka, pa ne vem.

http://www.shrani.si/f/2m/kU/2M2CO0QQ/vnucka.png

1.580

Re: Včosih je blo pa tak..... arhiv 2009-2012

Lepa slikica, požika z zajčekom in kuro, nekje blizu Foka. Danes pa bi se verjetno rajše slikali z računalnikom.

http://www.shrani.si/f/D/jy/dGZr36B/puncka.png